8 (645) 857 12 

Supirkimo tvarka

Visus reikiamus dokumentus dėl trasporto priemonės pardavimo/pirkimo, išregistravimo ar utilizavimo sutvarkome vietoje, išrašome visus reikiamus dokumentus ir pažymas, todėl Jums nereikia važinėti po atskiras įstaigas tvarkant dokumentus. Jei transporto priemonė nevažiuoja, išsivežame automobilį patys.

1. Jei norite mums pasiūlyti autotransporto priemonę pirmiausiai turite įsitikinti ar ji nėra areštuota, ar nėra taikomi apribojimai registracijos operacijoms. Jei tiksliai nežinote, pasitikrinkite internetu  www.eregitra.lt (arba spauskite čia: automobilių  registracijos tikrinimas)  Ten pat VĮ "Regitra" puslapyje pateikiama papildoma informacija apie automobilio  techninės apžiūros bei civilinės atsakomybės draudimo galiojimą. 

   Jei domina Jūsų automobilio techninių apžiūrų, atliktų Lietuvoje, istorija, kokie defektai buvo rasti,  pasitikrinkite internet www.itais.vta.lt  (arba spauskite čia: techninių apžiūrų istorija).

2. Jei apribojimų nėra ir automobilį galima parduoti, tuomet skambinkite mums telefonu 8 (645) 857 12   arba rašykite el. laišką info@pirksiu-auto.lt ir pasiūlykite automobilį. Taip pat galite užpildyti žemiau esančia formą: Siūlykite savo automobilį. Sužinoję automobilio markę, modelį bei techninę būklę mes Jums pasakysime automobilio preliminarią kainą.

3. Sutarus dėl kainos ir automobilio pirkimo atvykstame pas Jus. Pasirašome standartinę pirkimo-pardavimo sutartį, kurią galima rasti VĮ "Regitra" puslapyje  www.regitra.lt (arba spauskite čia: automobilio pirkimo pardavimo sutarties forma).

4. Pilnai su Jumis atsiskaitome ir patys išsivežame automobilį. Jums telieka sutartį nunešti į Regitrą ir ją užregistruoti.

Laukiame Jūsų pasiūlymų . . .

PIRKSIU AUTO - visoje Lietuvoje superkame visų markių autotransporto priemones!

Cookies disclaimer
Uždaryti

Siūlykite savo automobilį!

Jeigu norite parduoti savo automobilį ar kitą transporto priemonę, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Tam, kad galėtume Jums pateikti patį geriausią kainos pasiūlymą, prašome nurodyti kuo tiklesnius transporto priemonės duomenys.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).